Kupers loopt Ek limiet, Koster en Boekelman winnen nationale titels [Alle uitslagen NK indoor dag 1]

07-02-2015 IFAM INdoor Meeting Gent Belgie Atletiek foto: Kees Nouws /

Maureen Koster is op de eerste dag van het NK indoor eenvoudig Nederlands kampioen geworden op de 3.000m. Koster noteerde een tijd van 9’19″17 en had 25 seconden voorsprong op de nummer twee, Veerle Bakker. Melissa Boekelman won bij het kogelstoten de titel eveneens met groots machtsvertoon. Zij noteerde 17m54.

Thijmen Kupers opende zijn indoorseizoen met een EK limiet in de series 800m. Kupers noteerde 1’48″33 waarmee hij ruim onder de limiet blijft.

3000m vrouwen
1 Maureen Koster AAV `36 9:19,17
2 Veerle Bakker Leiden 9:44,71
3 Marijke de Visser Dolichos 9:46,01
4 Elisa de Jong Groningen 10:00,81
5 Ynte Biemans AV Atverni 10:15,84
6 Lieke Marijnen Rotterdam 10:26,52

1500m vrouwen
1 Jasmijn Bakker Triathlon 4:39,91
2 Nicole Weijling-Dissel AAC 4:44,35
3 Anouk van Gils Spado 4:44,65
4 Jolien de Waard Groningen 4:45,32
5 Ellen Jansen VTLS 4:46,08
6 Marije Hijman PAC 4:49,43
7 Famke Heinst De Liemers 4:49,86
8 Ilona van der Giessen Rotterdam 4:53,07
9 Annemiek Keijser De Liemers 4:53,36
10 Daniëlle van Dorth AV Hylas 5:02,59
11 Jacolien Ruizendaal AV NOP 5:02,77

verspringen vrouwen
1 Tara Yoro AV 1923 5,95
2 Lianne van Krieken PH 5,79
3 Carlijn ter Laak AC TION 5,78
4 Chante Samuel 5,72
5 Myke van de Wiel AV Sprint 5,71
6 Lieke van den Brink DVTR 5,69
7 Jinke van der Sluis 5,61
8 Meruska Eduarda 5,47
9 Lieke Bakker 5,29

Polstokhoog vrouwen
1 Marijke Wijnmaalen ARV Ilion 4,10
2 Femke Pluim AAV `36 4,10
3 Killiana Heymans PAC 4,00
4 Rianna Galiart AV Lycurgus 4,00
5 Anita Karregat PH 4,00
6 Jitske Spijker AV Lycurgus 3,50
6 Isabel Janssen PAC 3,50
8 Jonne Dommerholt Eindhoven 3,50
9 Tinka Broekman AV Unitas 3,50
10 Sterre De Booy ARV Ilion 3,50

Kogelstoten vrouwen
1 Melissa Boekelman PH 17,54
2 Jorinde van Klinken Groningen 16,25
3 Benthe Konig Ciko `66 15,74
4 Lieke Muller Groningen 15,64
5 Jessica Schilder AV Hera 14,88
6 Charlene Okken Groningen 14,57
7 Eva Reinders Groningen 13,87
8 Keeley Heijdeman AAC 13,43
9 Jacqueline Muts Phanos 12,51
10 Lianne Bruins GACH 11,93
11 Michelle Oud SAV 11,36

Hoogspringen finale mannen
1 Sven van Merode Spado 2,12
2 Jan Peter Larsen ARV Ilion 2,09
3 Marius Wouters Triathlon 2,06
4 Dave Brandhoff AV Lycurgus 2,01
5 Dion van Kessel Typhoon 2,01
6 Tymon de Jonge ARV Ilion 2,01
6 Niels Hanegraaf DJA 2,01
8 Harald Bust HLLS 2,01
9 Hidde ter Woord DVTR 1,96
10 Erwin de Vor VAV 1,96
11 Sander Smits AVGM 1,91
12 Daniël Leyba Haag 1,91
13 Leon Rikkers Groningen 1,91

800m mannen serie 1
3 Thijmen Kupers Groningen 1:48,33
6 Paul van der Sluijs Haag 1:53,96
5 Maxim Moinat Phanos 1:56,47
2 Tom de Leeuw Almere `81 1:57,82
4 Daniël de Looze Phanos DQ –

Klik hier voor de overige uitslagen

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>