Cheptai en Crippa winnen EC Cross voor clubs [ + alle uitslagen]

vrouwen albufeira

Irene Cheptai en Yemaneberhan Crippa hebben in Albufeira de Europacup cross voor clubs gewonnen. Voor Nederland was er deelname van een ploeg van Leiden Atletiek. Robert Ton was beste Nederlander met een 50ste plaats.

Uitslagen vrouwen
1 CHEPTAI Irene Üsküdar Belediye SK – TUR 0:20:18
2 GEBRE Trihas Bilbao Atletismo – ESP 0:20:40
3 AYDEMIR Esma Bursa Büyüksehir belediye SK – TUR 0:20:43
4 TWELL Steph Aldershot, Farnham and District AC – GBR 0:20:54
5 KAYA Özlem Üsküdar Belediye SK – TUR 0:20:56
6 BOBOCEL Ancuta Bilbao Atletismo – ESP 0:20:58
7 SMALL Louise Aldershot, Farnham and District AC – GBR 0:21:00
8 MØLLER Anna Emilie Blovstroed Loeverne – DEN 0:21:02
9 BEKELE Alemitu Üsküdar Belediye SK – TUR 0:21:11
10 MEDUGU Sylvia Blovstroed Loeverne – DEN 0:21:21
11 ÇAKIR ALPTEKIN Asli Üsküdar Belediye SK – TUR 0:21:24
12 DÍAZ Maria Azucena Bilbao Atletismo – ESP 0:21:27
13 KARABULUT Elif Üsküdar Belediye SK – TUR 0:21:30
14 MARTIN Jessica Aldershot, Farnham and District AC – GBR 0:21:31
15 EYTEMIS Sevilay Bursa Büyüksehir belediye SK – TUR 0:21:38
16 FUENTES-PILA Iris María Bilbao Atletismo – ESP 0:21:40
17 DESCO Elisa ATL. ALTA VALTELLINA – ITA 0:21:42
18 GRIFFITHS Amy Aldershot, Farnham and District AC – GBR 0:21:44
19 AKPINAR Sebahat Bursa Büyüksehir belediye SK – TUR 0:21:54
20 CARRETERO Tania Bilbao Atletismo – ESP 0:21:55
21 CAPKOVÁ Tereza USK Praha – CZE 0:21:57
22 TUNA Emine Hatun Üsküdar Belediye SK – TUR 0:22:03
23 GAMACHU Ferahiwat Celtic Diekirch – LUX 0:22:05
24 BOHN Gesa LAC Quelle Fürth – GER 0:22:14
25 HALL Lauren Aldershot, Farnham and District AC – GBR 0:22:20
26 MCCAMBRIDGE Maria Dundrum South Dublin A.C – IRL 0:22:21
27 GEYPEN Kim DC Leuven A – BEL 0:22:30
28 KRCHOVÁ Eva USK Praha – CZE 0:22:32
29 DEMIR Fatma Bursa Büyüksehir belediye SK – TUR 0:22:35
30 CHUBERRE Julie Endurance 72 – FRA 0:22:37
31 SHAUGHNESSY Laura Dundrum South Dublin A.C – IRL 0:22:37
32 CLINTON Fiona Dundrum South Dublin A.C – IRL 0:22:39
33 NAVARRO-ALEXANDRE Élodie Endurance 72 – FRA 0:22:41
34 VANDEN BEMPT Sigrid DC Leuven A – BEL 0:22:47
35 MULLIGAN Sarah Dundrum South Dublin A.C – IRL 0:22:49
36 CROMBEZ-COLLE Helene Endurance 72 – FRA 0:22:52
37 DRAHOTOVÁ Anežka USK Praha – CZE 0:22:56
38 REIME Lea Blovstroed Loeverne – DEN 0:23:02
39 RODE Louise Blovstroed Loeverne – DEN 0:23:04
40 JÍŠOVÁ Barbora USK Praha – CZE 0:23:06
41 RYAN Meghan Dundrum South Dublin A.C – IRL 0:23:12
42 HOFFMANN Vera Celtic Diekirch – LUX 0:23:13
43 GALLE Eva DC Leuven A – BEL 0:23:16
44 MAYER Domenika LAC Quelle Fürth – GER 0:23:20
45 HILLER Julia LAC Quelle Fürth – GER 0:23:20
46 SCHMIDT Anna LAC Quelle Fürth – GER 0:23:21
47 GARCÍA Iraia Bilbao Atletismo – ESP 0:23:29
48 ETOILE Charlene Endurance 72 – FRA 0:23:36
49 BINGLE Katie Aldershot, Farnham and District AC – GBR 0:23:36
50 WIRTH Lisa LAC Quelle Fürth – GER 0:23:38
51 MARTINUZZI Flore Endurance 72 – FRA 0:23:50
52 MURTORINNE Maria Kuopion Reipas – FIN 0:24:01
53 ZECCA Alessia ATL. ALTA VALTELLINA – ITA 0:24:05
54 KRISTENSEN Sara Schou Blovstroed Loeverne – DEN 0:24:07
55 STEFFENS Elke DC Leuven A – BEL 0:24:08
56 GUBLER Lisa LC Uster – SUI 0:24:13
57 MØRCH Marie Holst Blovstroed Loeverne – DEN 0:24:29
58 WIERTZ Ann-Kathrin LAC Quelle Fürth – GER 0:24:33
59 MEIER Andrea LC Uster – SUI 0:24:46
60 SORTINI Elisa ATL. ALTA VALTELLINA – ITA 0:24:48
61 PARTANEN Anne-Marika Kuopion Reipas – FIN 0:25:12
62 MATZINGER Chantal LC Uster – SUI 0:25:19
63 HYVÄRINEN Heidi Kuopion Reipas – FIN 0:25:22
64 WILDERMUTH Salome LC Uster – SUI 0:25:38
65 COMPAGNONI Elisa ATL. ALTA VALTELLINA – ITA 0:25:49
66 WIDMER Franziska LC Uster – SUI 0:25:56
67 KAP Shirley Celtic Diekirch – LUX 0:26:04
68 SPANOÚDI Stavroúla GAS HOLARGOS – GRE 0:26:54
69 HAYEN Chantal Celtic Diekirch – LUX 0:27:04
70 THEOFILIDOU Maria GAS HOLARGOS – GRE 0:27:35
71 MOISIO Iiris Kuopion Reipas – FIN 0:27:58
72 DELI Evaggelia GAS HOLARGOS – GRE 0:29:11

uitslagen mannen
1 CRIPPA Yemaneberhan Fiamme Oro Padova Club – ITA 0:30:04
2 ABOUD Rabah Sporting Clube de Portugal – POR 0:30:13
3 LAMDASSEM Ayad Atletismo Bikila – ESP 0:30:32
4 ÖZDEMIR Ramazan Istanbul BBSK – TUR 0:30:34
5 KYBURZ Matthias LG Basel Regio – SUI 0:30:34
6 TRANCHAND Frédéric Turun Toverit – FIN 0:30:36
7 GÜNEN Vedat Istanbul BBSK – TUR 0:30:37
8 GLANS Peter Odense GF Atletik – DEN 0:30:38
9 GRAS Michael Alès Cévennes Athlétisme – FRA 0:30:39
10 CLOHISEY Mick Raheny Shamrock A.C – IRL 0:30:40
11 DEMIR Alper Istanbul BBSK – TUR 0:30:44
12 PIMENTEL Licínio Sporting Clube de Portugal – POR 0:30:45
13 ABDOU-DAOUD Ahmat Athlétic Trois Tours – FRA 0:30:45
14 TEIXEIRA Rui Sporting Clube de Portugal – POR 0:30:56
15 KARAYEL Bekir Istanbul BBSK – TUR 0:31:01
16 ULUS Cihat Istanbul BBSK – TUR 0:31:02
17 SILVA António Sporting Clube de Portugal – POR 0:31:04
18 WALLERÄNG Olle Spårvägens FK – SWE 0:31:09
19 MERZOUGHI Abdelaziz Atletismo Bikila – ESP 0:31:11
20 HAY Jonathan Aldershot, Farnham and District AC – GBR 0:31:11
21 YILDIRIMCI Sabahattin Galatasaray Spor Kulubü – TUR 0:31:13
22 FLØYSTAD Hans Kristian IK Tjalve – NOR 0:31:15
23 COURCIERES Romain Alès Cévennes Athlétisme – FRA 0:31:18
24 BEZABEH Alemayehu Atletismo Bikila – ESP 0:31:19
25 KATIB Joseph LAC Quelle Fürth – GER 0:31:22
26 HAMDI Ali DC Leuven A – BEL 0:31:25
27 MOHAMED ELDAI Sami Hasimta South Tel-Aviv – ISR 0:31:26
28 ABUHAY Yitayew Hasimta South Tel-Aviv – ISR 0:31:27
29 ZANATTA Paolo Fiamme Oro Padova Club – ITA 0:31:27
30 GALÁN Iván Atletismo Bikila – ESP 0:31:30
31 GUIMARD Freddy Alès Cévennes Athlétisme – FRA 0:31:32
32 BEN LKHAINOUCH El Hassane Alès Cévennes Athlétisme – FRA 0:31:36
33 ALICI Yusuf Galatasaray Spor Kulubü – TUR 0:31:38
34 NIINISTÖ Antti-Pekka Turun Toverit – FIN 0:31:40
35 KINDE Yonas Celtic Diekirch – LUX 0:31:43
36 ELKATMIS Saffet Galatasaray Spor Kulubü – TUR 0:31:43
37 LOMMER Andreas Odense GF Atletik – DEN 0:31:47
38 TASDEMIR Aykut Galatasaray Spor Kulubü – TUR 0:31:47
39 DEVANNE Julien Athlétic Trois Tours – FRA 0:31:54
40 LAERTE Dennis DC Leuven A – BEL 0:31:55
41 MOHAMMED Jamal Abdelmaji Hasimta South Tel-Aviv – ISR 0:31:56
42 BELACHEW Godadaw Hasimta South Tel-Aviv – ISR 0:32:01
43 AYALE Gashau Hasimta South Tel-Aviv – ISR 0:32:03
44 SÖDERGÅRD Lars Spårvägens FK – SWE 0:32:06
45 SKOV Kasper Odense GF Atletik – DEN 0:32:11
46 LEGOUT Jeremy Athlétic Trois Tours – FRA 0:32:18
47 SÖDERBERG Alexander Spårvägens FK – SWE 0:32:20
48 RIBEIRO Pedro Sporting Clube de Portugal – POR 0:32:23
49 WEDEL Konstantin LAC Quelle Fürth – GER 0:32:24
50 TON Robert Leiden Atletiek – NED 0:32:25
51 DOONEY Kevin Raheny Shamrock A.C – IRL 0:32:26
52 UHRBOM Fredrik Spårvägens FK – SWE 0:32:27
53 MATEO Daniel Atletismo Bikila – ESP 0:32:34
54 BASEMANS Dries DC Leuven A – BEL 0:32:36
55 ATES Levent Galatasaray Spor Kulubü – TUR 0:32:38
56 FOITZIK John Spårvägens FK – SWE 0:32:38
57 RIVA Pietro Fiamme Oro Padova Club – ITA 0:32:43
58 KYBURZ Andreas LG Basel Regio – SUI 0:32:47
59 GOASDOUÉ Yosi Athlétic Trois Tours – FRA 0:32:47
60 POINTON Alex Aldershot, Farnham and District AC – GBR 0:32:50
61 KIRWAN Mark Raheny Shamrock A.C – IRL 0:32:51
62 WEVERLING Flores Leiden Atletiek – NED 0:32:57
63 MELLINA Pol Celtic Diekirch – LUX 0:32:57
64 OLEJNÍCEK Lukáš VSK Univerzita Brno – CZE 0:33:02
65 SANTOS Hélder Sporting Clube de Portugal – POR 0:33:02
66 WEILER Patrick LAC Quelle Fürth – GER 0:33:04
67 VAN ASSCHE Lukas DC Leuven A – BEL 0:33:04
68 MIDDELHOFF Heiko LAC Quelle Fürth – GER 0:33:04
69 STENGAARD Jacob Ilbjerg Odense GF Atletik – DEN 0:33:06
70 BARREAU Charles-Henri Athlétic Trois Tours – FRA 0:33:10
71 BOOT Jasper Leiden Atletiek – NED 0:33:20
72 FREEMAN Justin Leiden Atletiek – NED 0:33:28
73 BERRAHO Christopher Alès Cévennes Athlétisme – FRA 0:33:28
74 KIBRAB Awet Nftalem IK Tjalve – NOR 0:33:31
75 EZZOBAYRY Ahmed Alès Cévennes Athlétisme – FRA 0:33:35
76 VANDERLINDEN Laurens DC Leuven A – BEL 0:33:35
77 KOREMAN Björn Leiden Atletiek – NED 0:33:37
78 EJERSBO Peter Gerner Odense GF Atletik – DEN 0:33:44
79 BLOEMEN Tristan DC Leuven A – BEL 0:33:44
80 WIKSHÅLAND Eivind Trym IK Tjalve – NOR 0:33:49
81 LOMBRISER Gabriel LG Basel Regio – SUI 0:33:50
82 DUNNE John Raheny Shamrock A.C – IRL 0:33:51
83 RYAN Simon Raheny Shamrock A.C – IRL 0:34:04
84 MAGES Dominik LAC Quelle Fürth – GER 0:34:11
85 HELLSTÉN Juha Turun Toverit – FIN 0:34:11
86 MESELE Misganaw Hasimta South Tel-Aviv – ISR 0:34:12
87 KUBÍNEK František VSK Univerzita Brno – CZE 0:34:15
88 MARZETTA Francois Fiamme Oro Padova Club – ITA 0:34:18
89 BERTEMES Bob Celtic Diekirch – LUX 0:34:23
90 JOHANSEN Mads Bigum IK Tjalve – NOR 0:34:24
91 WEDEL Zacharias LAC Quelle Fürth – GER 0:34:26
92 BOSWELL Jack Aldershot, Farnham and District AC – GBR 0:34:27
93 MORWOOD Joe Aldershot, Farnham and District AC – GBR 0:34:34
94 MOLITOR Christian Celtic Diekirch – LUX 0:34:40
95 BERKHOUT Jan Leiden Atletiek – NED 0:34:48
96 CONROY Ian Raheny Shamrock A.C – IRL 0:34:51
97 MÍC Robert VSK Univerzita Brno – CZE 0:34:58
98 ORDONEZ Edgar CAVA – AND 0:35:07
99 SMITH Alistair Aldershot, Farnham and District AC – GBR 0:35:09
100 EWEN Jérôme Celtic Diekirch – LUX 0:35:20
101 TURNE Joan CAVA – AND 0:35:20
102 ANDORRA Xavier CAVA – AND 0:35:27
103 ROSA Ondrej VSK Univerzita Brno – CZE 0:35:32
104 ZÄHRINGER Kai LG Basel Regio – SUI 0:36:11
105 DALMAU Guillem CAVA – AND 0:36:31
106 ANTIKAINEN Pekka Turun Toverit – FIN 0:37:02
107 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno – CZE 0:37:45
108 KIEFFER Luc Celtic Diekirch – LUX 0:37:51
109 MISSE Jordi CAVA – AND 0:38:43
110 ORTIZ Ignacio CAVA – AND 0:38:43
73 DRAKOPOULOU Pinelopi GAS HOLARGOS – GRE 0:29:23

uitslagen mannen junioren
1 BARBAROS Ramazan Fenerbahce Sport Club – TUR 0:19:10
2 GARCIA Mario Playas de Castellon – ESP 0:19:10
3 OTI Ömer Fenerbahce Sport Club – TUR 0:19:15
4 WORKU Eshetu Hasimta South Tel-Aviv – ISR 0:19:15
5 PHELUT Alexis CLERMONT ATHLETISME AUVERGNE – FRA 0:19:19
6 DE SMET Dries AC Lebbeke – BEL 0:19:20
7 ATAÇ Sezgin Darica Belediyesi Spor Kulubü – TUR 0:19:21
8 LAS HERAS Aaron Playas de Castellon – ESP 0:19:21
9 POLIKARPENKO Sergiy CUS Torino – ITA 0:19:33
10 LINDGREEN Andreas Holst Sparta AM – DEN 0:19:34
11 NOVALES Tariku Playas de Castellon – ESP 0:19:34
12 SEBIE Reda Playas de Castellon – ESP 0:19:39
13 BASTUG Ramazan Fenerbahce Sport Club – TUR 0:19:40
14 FALCI Amanuel CUS Torino – ITA 0:19:51
15 KABADAYI Bekirhan Darica Belediyesi Spor Kulubü – TUR 0:19:52
16 DAGTEKIN Nurkan Darica Belediyesi Spor Kulubü – TUR 0:20:01
17 MECHAAL Said Playas de Castellon – ESP 0:20:09
18 O’BRIEN Adam Clonliffe Harriers A.C. – IRL 0:20:12
19 FERREIRA Pedro Sport Lisboa e Benfica – POR 0:20:14
20 MORLEC Valentin CLERMONT ATHLETISME AUVERGNE – FRA 0:20:14
21 BENDIX-MADSEN Thor Sparta AM – DEN 0:20:15
22 ADMASU Getu Hasimta South Tel-Aviv – ISR 0:20:23
23 CRIADO Antonio Playas de Castellon – ESP 0:20:28
24 ÖZDEMIR Abdullah Fenerbahce Sport Club – TUR 0:20:29
25 MASCARENHAS Miguel Sport Lisboa e Benfica – POR 0:20:31
26 FURUI Binyam STB Leichtathletik – SUI 0:20:32
27 O’LEARY Sean Clonliffe Harriers A.C. – IRL 0:20:34
28 NIELSEN Malthe Sparta AM – DEN 0:20:39
29 DEVANTIER William Sparta AM – DEN 0:20:39
30 HRÍSTOPOULOU Hrístos G.S. GLYFADA – GRE 0:20:41
31 GÜNDÜZ Yakup Darica Belediyesi Spor Kulubü – TUR 0:20:44
32 NADER Isaac Sport Lisboa e Benfica – POR 0:20:45
33 MONTEIRO Luis Sport Lisboa e Benfica – POR 0:20:46
34 GÜNEN Emrah Darica Belediyesi Spor Kulubü – TUR 0:20:47
35 BULUT Mücahit Darica Belediyesi Spor Kulubü – TUR 0:20:56
36 SIGMUND Dominik AK SSK Vitkovice – CZE 0:21:01
37 REUVENI Rom Hasimta South Tel-Aviv – ISR 0:21:01
38 BERTRANDI Thomas CUS Torino – ITA 0:21:01
39 BOUSSAD Walid CUS Torino – ITA 0:21:02
40 CARRIG Sean Clonliffe Harriers A.C. – IRL 0:21:08
41 MOÚKAS Yeóryios G.S. GLYFADA – GRE 0:21:09
42 UMULGAN Nurullah Fenerbahce Sport Club – TUR 0:21:24
43 CHRISTEN Julien STB Leichtathletik – SUI 0:21:26
44 GRABER Joel STB Leichtathletik – SUI 0:21:27
45 MATHIOPOULOS Yeoryios G.S. GLYFADA – GRE 0:21:30
46 TESSIER Hugo CLERMONT ATHLETISME AUVERGNE – FRA 0:21:31
47 KINNALA Ville Turun Urheiluliitto – FIN 0:21:33
48 HESSION Joseph Clonliffe Harriers A.C. – IRL 0:21:35
49 GILES Craig Clonliffe Harriers A.C. – IRL 0:21:40
50 ANICETO Leonardo Sport Lisboa e Benfica – POR 0:21:41
51 BITEW Addis Hasimta South Tel-Aviv – ISR 0:21:49
52 LEHTONEN Valtteri Turun Urheiluliitto – FIN 0:21:52
53 SCHOLASTER Vojtech AK SSK Vitkovice – CZE 0:21:53
54 TORAZZA Mattia CUS Torino – ITA 0:21:58
55 CHAYOTH Elai Gersho Hasimta South Tel-Aviv – ISR 0:22:06
56 TECK Arne AC Lebbeke – BEL 0:22:08
57 GIBBONS Alex Clonliffe Harriers A.C. – IRL 0:22:09
58 PODEŠVA Jirí AK SSK Vitkovice – CZE 0:22:10
59 MEICHTRY Tim STB Leichtathletik – SUI 0:22:17
60 GAVALAS Konstadinos G.S. GLYFADA – GRE 0:22:19
61 JANU Vojtech AK SSK Vitkovice – CZE 0:22:21
62 AGUIAR Bernardo Sport Lisboa e Benfica – POR 0:22:27
63 VAN BIESEN Jonas AC Lebbeke – BEL 0:22:33
64 BACH Morten Sparta AM – DEN 0:22:42
65 DESPOUDIS Ioannis G.S. GLYFADA – GRE 0:23:19
66 YOUSFI Abdoullah Turun Urheiluliitto – FIN 0:23:41
67 KALAMPALIS Panayitos G.S. GLYFADA – GRE 0:23:57
68 LINDHOLM Eetu Turun Urheiluliitto – FIN 0:24:13
69 DUMARE Tim AC Lebbeke – BEL 0:24:50
70 EL YARROUM Ibrahim CLERMONT ATHLETISME AUVERGNE – FRA 0:31:27

uitslagen vrouwen junioren
1 HELWIGH Anna Mark Sparta AM – DEN 0:13:29
2 DEMIRTAS Pinar Fenerbahce Sport Club – TUR 0:13:29
3 USKUN Gülnaz Bursa Büyüksehir belediye SK – TUR 0:13:33
4 AKBINGÖL Emine Fenerbahce Sport Club – TUR 0:13:35
5 MURPHY Sophie Dundrum South Dublin A.C – IRL 0:13:41
6 GÜNES Latife Bursa Büyüksehir belediye SK – TUR 0:13:42
7 SØEFELDT Sophie Sparta AM – DEN 0:13:43
8 ATALAY Bahar Bursa Büyüksehir belediye SK – TUR 0:13:45
9 KULJUKKA Aino Lahden Ahkera -FIN 0:13:45
10 VAIDŽIULYTE Kamile Nike Klaipeda – LTU 0:13:49
11 KUNUR Derya Fenerbahce Sport Club – TUR 0:13:51
12 BENDIX MADSEN Sif Sparta AM – DEN 0:14:01
13 TAYLOR Abigail Dundrum South Dublin A.C – IRL 0:14:09
14 TUNÇ Gülsün Bursa Büyüksehir belediye SK – TUR 0:14:12
15 ACER Ayse Fenerbahce Sport Club – TUR 0:14:16
16 LAUKKANEN Salla Lahden Ahkera -FIN 0:14:17
17 MCCANN Jodie Dundrum South Dublin A.C – IRL 0:14:20
18 ERARSLAN Sinemnur Fenerbahce Sport Club – TUR 0:14:23
19 KALL Clara Sparta AM – DEN 0:14:31
20 KARINAUSKAITE Greta Nike Klaipeda – LTU 0:14:35
21 BARISER Berfin Fenerbahce Sport Club – TUR 0:14:39
22 PRIEGO Laura Atletismo Alcorcon – ESP 0:14:40
23 BEYER Jana LG Eichsfeld – GER 0:14:42
24 AKDOGAN Tugba Bursa Büyüksehir belediye SK – TUR 0:14:47
25 HELLINGS Nienke AVT – BEL 0:14:50
26 RAŠKOVÁ Iveta TJ Slezan Frydek-Mistek – CZE 0:14:52
27 DUARTE Sara Uniao desportiva da Varzea – POR 0:14:56
28 GERBER Stephanie STB Leichtathletik – SUI 0:14:56
29 DERVAN Grace Dundrum South Dublin A.C – IRL 0:14:57
30 LINKUTE Aukse Nike Klaipeda – LTU 0:15:02
31 MCCULLOUGH Roseanne Dundrum South Dublin A.C – IRL 0:15:09
32 SMEETS Sien AVT – BEL 0:15:11
33 RÖNKÄ Silja Lahden Ahkera -FIN 0:15:16
34 ZOEBELI Fiona STB Leichtathletik – SUI 0:15:19
35 WÜSTEFELD Paulina LG Eichsfeld – GER 0:15:23
36 MEYLAERS Antse AVT – BEL 0:15:25
37 SILVA Marta Uniao desportiva da Varzea – POR 0:15:26
38 CARBONERO Miriam Atletismo Alcorcon – ESP 0:15:29
39 MESSER Leana STB Leichtathletik – SUI 0:15:29
40 CAREY Niamh Dundrum South Dublin A.C – IRL 0:15:37
41 SANCHEZ Marta Atletismo Alcorcon – ESP 0:15:37
42 SANCHEZ Marina Atletismo Alcorcon – ESP 0:15:38
43 KRTKOVÁ Katerina TJ Slezan Frydek-Mistek – CZE 0:15:41
44 LEMMENS Britt AVT – BEL 0:15:44
45 HERNANDEZ Veronica Atletismo Alcorcon – ESP 0:15:48
46 VAN DE MAELE Esmee AVT – BEL 0:15:52
47 RIBEIRO Catarina Uniao desportiva da Varzea – POR 0:15:59
48 FROBST Anja STB Leichtathletik – SUI 0:16:02
49 WAIDA Emilia LG Eichsfeld – GER 0:16:06
50 COSTA Tatiana Uniao desportiva da Varzea – POR 0:16:06
51 KOTÁSKOVÁ Tereza TJ Slezan Frydek-Mistek – CZE 0:16:16
52 FRÆNDE Anna Sofie Sparta AM – DEN 0:16:20
53 VALIO Sofia Lahden Ahkera -FIN 0:16:24
54 MIDÃO Joana Uniao desportiva da Varzea – POR 0:16:25
55 KOPCOVÁ Eliška TJ Slezan Frydek-Mistek – CZE 0:16:39
56 RIBEIRO Anabela Uniao desportiva da Varzea – POR 0:17:11
57 PETRASKAITE Dominyka Nike Klaipeda – LTU 0:17:26
58 PAVLÁSKOVÁ Petra TJ Slezan Frydek-Mistek – CZE 0:17:37
59 PEÑA Marina Atletismo Alcorcon – ESP 0:17:56
60 WAIDA Amelie LG Eichsfeld – GER 0:18:06
61 TRUYERS Marthe AVT – BEL 0:19:05

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>