Ronald Schöer wint Mastboscross: ‘Bijzondere overwinning’ [+ alle uitslagen]

Ronald Schröer heeft de Mastboscross gewonnen. De atleet van TDR won niet eerder één van de crossen van het circuit. ‘Dit is toch bijzonder. Ik ging er rustig in, want ik zit in mijn marathonvoorbereiding. En daarna rustig opgebouwd,’ aldus een tevreden Schröer. We spraken hem na de race, heel kort omdat hij nog een uur moest lopen.

Uitslagen
MJUNB, M. JUN B
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marije Hijman 2000 PAC 11:58
2 Ynte Biemans 2000 Atverni 12:04
3 Madelief Kok 2000 Triathlon 12:08
4 Roos van Elk 2000 Leiden Atletiek 12:13
5 Elke Pronk 2000 Atletics Nijverdal 12:16
6 Luzan Janssen 2000 Eindhoven Atletiek 12:19
7 Shurianty Mathilda 2000 Energie 12:21
8 Anouk van Gils 2000 Spado 12:22
9 Fenne Janssen 2001 Venloop Running Team 12:23
10 Anne van Heeckeren 2000 Venloop Running Team 12:31
11 Lydia van Dijk 2000 KAV Holland 12:35
12 Iris Velting 2000 HAC ’63 12:42
13 Marit van der Schaaf 2000 Groningen Atletiek 12:58
14 Elsa Rijpstra 2001 Lionitas 12:58
15 Anne Geijtenbeek 2001 U-Track 12:58
16 Lotte Veldhoen 2001 Energie 12:59
17 Evelien Kuiper 2000 Groningen Atletiek 13:05
18 Bregje Sloot 2000 De Liemers 13:10
19 Lotte Bakx 2000 THOR 13:35
20 Sanne van der Lee 2001 Taxandria Atletiek 13:46
21 Amber Noordermeer 2000 Energie 14:33
22 Lonne Mallens 2001 Sprint 14:34
23 Luka van Gennip 2001 Taxandria Atletiek 14:50
24 Lara van der Klugt 2001 THOR 14:53
25 Sterre Kerstens 2001 THOR 15:04
26 Anne-Wil Snepvangers 2000 Atledo 16:11

JJUNB, J. JUN B
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tim Verbaandert 2000 Eindhoven Atletiek 17:25
2 Illian Martens 2000 Cifla 17:27
3 Siraj Awal Aman 2001 Argo 17:35
4 Najib Ali Hassan 2001 PAC 17:43
5 Jippe Lasschuijt 2000 AV ’34 17:47
6 Norbert Weijenberg 2001 Spado 17:48
7 Benjamin Schurink 2000 Cifla 17:48
8 Bezuayehu Petersen 2001 AV ’56 17:52
9 Jarreau Suijkerbuijk 2001 THOR 17:52
10 Aimane Benchellal 2000 Ilion 18:09
11 Pim Bakker 2001 AV Rijssen 18:09
12 Jens Peeters 2001 Eindhoven Atletiek 18:22
13 Jan Oldhoff 2000 Lionitas 18:26
14 Stan Schipperen 2001 Scorpio 18:32
15 Jort Benz 2001 Energie 18:37
16 Zeb Beelen 2000 De Spartaan 18:51
17 Cas Kopmels 2000 Leiden Atletiek 18:59
18 Jens Dijkstra 2000 NOP 19:01
19 Wybe Sesink 2001 AV Wijchen 19:04
20 Jaimy Voogt 2000 Energie 19:05
21 Pepijn Bartels 2001 Cifla 19:07
22 Jelle de Roon 2000 Atledo 19:07
23 Abdirahman Mohamed 2001 Cifla 19:21
24 Daan van der Velden 2000 Eindhoven Atletiek 19:21
25 Sander van Elk 2001 Leiden Atletiek 19:25
26 Gert Tijhuis 2001 Atletics Nijverdal 19:40
27 Hugo Jan Bosscher 2000 AV Heerenveen 19:41
28 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 19:47
29 Jaïr van Winkel 2000 Atledo 19:47
30 Bram Maas 2001 Tilburg Road Runners 19:50
31 Niels van Tuil 2001 AV ’56 19:54
32 Finn van den IJssel 2001 Spirit Lelystad 19:55
33 Haico Boer 2001 Energie 20:00
34 Marlon van Zijl 2001 Energie 20:04
35 Peer Voesenek 2001 Loopvereniging TOF 20:05
36 Jesper Fortuin 2000 Energie 20:20
37 Jasper van Eijmeren 2000 Loopvereniging TOF 20:36
38 Tom Fobbe 2001 PAC 20:37
39 Satn de Deugd 2001 Spado 20:39
40 Loek Gijzen 2000 Sprint 21:11
41 Nial van der Steeg 2000 Atverni 21:12
42 Jens van Geel 2000 THOR 21:16
43 Juan Lochten Bastiaansen 2001 Loopvereniging TOF 21:18
44 Lars Schellekens 2001 Attila 21:24
45 Sander Verweij 2000 Taxandria Atletiek 21:29
46 Maarten van Gils 2001 Sprint 21:31
47 Jorrit Ivens 2001 ACW ’66 21:38
48 Jason Smits 2001 ACW ’66 21:39
49 Laurens te Booij 2001 Prins Hendrik 21:42
50 Kelvin Baartwijk 2000 Almere ’81 23:01
51 Lars Mackenbach 2001 Sprint 23:13
52 Ricardo Witkamp 2001 Sprint 24:08
53 Vincent Beeksma 2000 Loopgroep Hugo Veenker 24:48

MJUNA, M JUN A
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jasmijn Lau 1999 Ciko ’66 18:12
2 Justine Tinck 1999 Sint-Niklaas (BEL) 18:50
3 Merel van der Marel 1999 Haarlemmermeer 19:08
4 Jasmijn Bakker 1999 Triathlon 19:27
5 Ellen van der Kolk 1998 TION 19:48
6 Sophie Dielissen 1999 Venloop Running Team 19:56
7 Diane van Es 1999 PAC 20:04
8 Ashley Melcherts 1998 Energie 20:07
9 Emmie Weekers 1999 AV Weert 20:16
10 Kristel van den Berg 1998 Energie 20:19
11 Pippa Hofman 1999 Leiden Atletiek 20:28
12 Maaike Telkamp 1999 Almere ’81 21:04
13 Sanne van Gils 1998 Spado 21:27
14 Sanne Mooldijk 1998 PAC 21:47
15 Loïs Oldhoff 1998 Lionitas 21:49
16 Irene Bijman 1999 Isala ’96 21:51
17 Lois Stokkers 1999 Energie 22:09
18 IJke Mourits 1999 KAV Holland 22:57
19 Hanna Kloek 1999 Sprint 24:13

JJUNA, J. JUN A
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bram Anderiessen 1999 AKU 24:20
2 Luuk Maas 1999 Tilburg Road Runners 24:26
3 Tom Hendrikse 1998 AAC ’61 24:53
4 Robin Honebecke 1998 ATC ’75 25:19
5 Mudesir Awal Aman 1999 Argo 25:33
6 Tim Verbeek 1998 Cifla 25:36
7 Thom Reynders 1999 Swift 26:01
8 Luc Velzeboer 1998 Almere ’81 26:13
9 Peter-Jan de Jong 1998 Horror 26:14
10 Abdi Hassan 1999 Cifla 26:15
11 Constant Huiszoon 1998 Triathlon 26:30
12 Robin van Riel 1999 Attila 26:53
13 Mark Naaijer 1999 Energie 27:00
14 Startnummer 8029 27:01
15 Luc Beuckens 1999 NOP 27:10
16 Troy de Juncker 1999 Attila 27:14
17 Abdikhani Mohamed 1999 Cifla 27:20
18 Klaas Douwe Yska 1999 Horror 27:22
19 Tsjerk Dijksma 1998 AV Heerenveen 27:29
20 Leon Huiszoon 1999 Triathlon 27:33
21 Anday Tekle 1999 Swift 27:37
22 Koen van Duijnhoven 1998 THOR 28:06
23 Sjors Visser 1998 THOR 28:25
24 Youri Driessen 1999 Venloop Running Team 28:39
25 Jimke Haaksma 1998 Loopgroep Hugo Veenker 28:51
26 Thomas Crul 1998 Breda 29:05
27 Niels van Vliet 1999 KAV Holland 29:11
28 Jorg Schellekens 1999 Attila 30:05
29 Ids Biemans 1998 Atverni 30:15
30 Auke Prinsen 1998 Sprint 33:57

M35, MANNEN MASTERS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eltjo van Mechelen 1977 THOR 25:16
2 Jean-Pierre Hoeboer 1972 Sprint 26:34
3 Evert van Nigtevecht 1981 Sprint 27:12
4 Ton Sweep 1972 GAC Hilversum 28:32
5 Bas van Gestel 1978 Attila 31:24
6 Frank Sjaardema 1974 Sprint 32:36
7 Iwan Oprins 1973 Spiridon 32:46
8 Patriek Bruurs 1981 Spiridon 32:56
9 Dennis Magermans 1977 Phoenix 33:30
10 Erwin Gulickx 1973 Gloria 34:48

M45, MANNEN MASTERS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Koos Verweij 1971 DAK 25:13
2 Huub Maas 1970 THOR 25:39
3 Startnummer 4514 25:55
4 Pip Tesselaar 1969 Hera 27:00
5 Stefan van Marrewijk 1969 Scorpio 27:15
6 Jan Zijderlaan 1968 Avantri 27:21
7 Ad van Beek 1964 Road Runners Etten-Leur 28:42
8 Eduard Linnenbank 1967 Attila 28:46
9 Martijn Hiensch 1964 Phanos 29:42
10 Piet van Mourik 1963 Delta Sport 30:13
11 Dimitri Kardamanidis 1967 Attila 30:14
12 Henk van de Giessen 1968 OSS-VOLO 31:20
13 Huub Hieltjes 1965 Sprint 31:21
14 Karel Uitterlinden 1962 Spirit Oud Beijerland 31:42
15 Gijs Kloek 1967 Sprint 31:59
16 Jacques de Groot 1962 Spado 32:03
17 Peter Kramer 1964 Atledo 36:42

M55, MANNEN MASTERS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marc Van der Hoeven 1960 Welle 27:42
2 Rudy Woord 1957 THOR 29:29
3 Ton Sjerps 1958 SAV 30:06
4 Marc Siebers 1961 avVN 30:46
5 Henk Bruijns 1956 Sprint 30:55
6 Kees Koek 1960 Loopvereniging TOF 31:48
7 Marcel Cools 1957 Sprint 31:56
8 Johan Flipsen 1961 Atledo 34:22
9 Fokke Ypma 1952 Sprint 40:51

M65, MANNEN MASTERS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gerard Wouters 1951 Spiridon 31:09
2 Kees Verhoeven 1950 Tilburg Road Runners 34:43
3 Adrie van Etten 1945 avVN 37:08

VKORT, VSEN.KORTECROSS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Renée Eykens 1996 Kapellen 8:45
2 Bo Ummels Atletiek Maastricht 8:45
3 Britt Ummels Atletiek Maastricht 8:46
4 Julia van Velthoven Cifla 8:47
5 Marije Peters Cifla 8:47
6 Nisrine Masrhalmi 1996 Energie 8:52
7 Karin Nieuwenhuijsen Nederland 8:57
8 Suzanne van Wijck 1992 Leiden Atletiek 9:00
9 Manon Kruiver NOVA 9:12
10 Eline Pinter 1996 België 9:15
11 Aniek Aper 1989 Rotterdam Atletiek 9:18
12 Lieke Marijnen 1993 Rotterdam Atletiek 9:21
13 Karlijn van Es 1995 PAC 9:33
14 Anouk Prop 1997 Spado 9:38
15 Ilona van der Giessen 1996 Rotterdam Atletiek 9:39
16 Corinde van Es 1997 PAC 9:57
17 Hester Lingsma 1982 Taxandria Atletiek 10:01
18 Lindsey Faken 1992 Energie 10:11
19 Linda Alzate Ramirez 1999 Ilion 10:17
20 Sara van Grunsven 1997 Tilburg Road Runners 10:20
21 Pamela Alzate Ramirez 1999 Ilion 10:37
22 Nikki Bagchus 1987 DAK 11:39
23 Mariann Lenard 1990 Breda 14:25

VSEN, VSEN.LANGECROSS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marijke de Visser 1991 Utrecht 27:28
2 Josien Scheepers KAV Holland 27:37
3 Astrid Verhoeven 1996 België 27:55
4 Veerle Bakker 1997 Leiden Atletiek 28:09
5 Marlin van Hal De Keien 28:23
6 Karen van Proeyen 1984 België 28:30
7 Elisa de Jong 1992 Groningen Atletiek 28:36
8 Marjon van der Wansem Nederland 28:54
9 Laurey van den Berge 1989 Flakkee 29:06
10 Dyanne Verpaalen 1985 Spiridon 31:14
11 Jacolien Ruizendaal 1983 NOP 32:33
12 Kirsten Reniers-Don 1976 Sprint 38:29
13 Esmay van de Laar 1997 Attila 38:44
14 Nathalie van der Heijden 1973 Rotterdam 39:05
15 Sylvana van der Hijden 1985 Breda 43:33

V35, VSEN.LANGECROSS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mirjam Koersen 1974 GAC Hilversum 28:47
2 Paddy Herijgers 1976 DJA 30:05
3 Jessica Joosten 1977 ACW ’66 32:28
4 Chantal van Oudheusden 1975 Sprint 32:46
5 Augüsta van Hoogdalem 1976 Fortuna 35:35
6 Neeltje Olieslagers 1975 Gloria 40:12

V45, VSEN.LANGECROSS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Carla Ophorst 1958 Olympus ’70 30:31
2 Loes Verstappen 1971 Tilburg Road Runners 32:06
3 Hilde Keuning 1970 AV ’40 32:35
4 Judith van Winkel 1969 Atledo 34:07
5 Anja Hofman 1964 LAAC Twente 34:50
6 Luci van Engelen 1965 Sprint 35:44
7 Patricia Kloonen 1970 Loopvereniging TOF 36:23
8 Trix Hoppenbrouwer 1962 Atledo 38:55
9 Myrna van Elst 1968 Raamsdonksveer 39:10
10 Moniek Kingma Schippers 1960 avVN 43:55
11 Karen Eldred 1966 ACW ’66 45:40

MKORT, MSEN.KORTECROSS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Frank Futselaar 1991 De Liemers 7:24
2 Bas Van Hooren 1992 Atletiek Maastricht 7:28
3 Ramdan Snoussi 1988 Berkane 7:29
4 Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam Atletiek 7:32
5 Jelmer van der Linden 1996 Statina 7:37
6 Youri Pessi Cifla 7:39
7 Simon Grannetia De Spartaan 7:39
8 Mahadi Abdi Ali SAV 7:40
9 Daan Reintjes 1993 De Liemers 7:44
10 Hugo van den Haak 1993 Rotterdam Atletiek 7:45
11 Wouter Dilling Cifla 7:47
12 Roy van Eekelen Sprint 7:47
13 Maarten De Nys 1989 Broechem 7:54
14 Marco van Erp 1993 Asterix 7:58
15 Edwin Sjerps Nederland 8:01
16 Hachem Migou 1988 Antwerpen 8:02
17 Niek den Exter 1992 Scheldesport 8:02
18 Mitchell Franken 1995 Spado 8:03
19 Kamiel Jacobs 1992 Nijmegen 8:03
20 Jeroen Engels 1983 Prins Hendrik 8:05
21 Rob ter Burg 1995 Groningen Atletiek 8:06
22 Paul van der Sluijs 1995 Haag Atletiek 8:06
23 Jasper Boot 1993 Leiden Atletiek 8:08
24 Chris van Hensbergen 1995 KAV Holland 8:09
25 Ryan Clarke Nederland 8:09
26 Joep Staps 1990 De Langstraat 8:10
27 Mark Buiks 1985 Breda 8:11
28 Erik van Rijsewijk 1993 Cifla 8:11
29 Fenno Polderman 1993 Clytoneus 8:12
30 Jelte van Atten 1998 Leiden Atletiek 8:17
31 Edwin van Gurp 1989 Sprint 8:18

MSEN, MSEN.LANGECROSS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ronald Schröer Zaanland 30:51
2 Mike Foppen Cifla 30:59
3 Onesphore Nkunzimana Burkina Faso 31:11
4 Edwin de Vries AV Castricum 31:24
5 Zerom Ghebrihiwer Eritrea 31:35
6 Robert Ton Phanos 31:47
7 Willem van Schuerbeeck België 31:56
8 Lucas Nieuweboer KAV Holland 32:00
9 Zac Freudenburg 1978 AV ’23 32:00
10 Nils Pennekamp Nederland 32:01
11 Bas Hollegien 1987 NOP 32:28
12 Ben Vriends 1990 Asterix 32:31
13 Wesley van der Gouw Prins Hendrik 32:32
14 Christiaan Bosselaar KAV Holland 32:45
15 Ambroise Uwiragiye Rwanda 32:48
16 Lauran Beijens 1992 Tilburg Road Runners 32:50
17 Tim van den Broeke 1995 Dynamica 32:52
18 Ruben Scheurwater Fortius 32:59
19 Lander van Droogenbreock België 33:03
20 Erwin Harmes González Running Team 33:13
21 Bert van der Hoeven België 33:29
22 Jeroen Maas Sprint 33:36
23 Arne Mulder 1990 PEC 1910 34:03
24 Koen De Veylder 1988 Welle 34:05
25 Maarten Zeegers 1983 Groningen Atletiek 34:13
26 Mels Lambregts 1996 THOR 34:19
27 Job de Feijter 1996 RK HAV 34:43
28 Tim Burger 1997 Loopvereniging TOF 34:43
29 Marco van Etten 1989 Rotterdam Atletiek 34:53
30 Hebtom Okbamichael 1995 Rotterdam Atletiek 34:54
31 Benjamin Demarcke 1990 Rekkem 35:07
32 Nick Jansen 1995 Sprint 35:53
33 Jan van den Hoogen 1989 Prins Hendrik 36:21
34 Michiel Lelie 1996 RK HAV 36:59
35 Tom Michielsen 1987 Gloria 38:04
36 Michel Broeders 1983 Spiridon 40:13
37 Richard Holstege 1985 AV ’40 40:34

schroer Mastboscross Breda

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>