Khalid Choukoud na Abdijcross: ‘Ik heb de hele wedstrijd op karakter gelopen’ [+ uitslagen]

Abdijcross 2017 foto Losse Veter  Khalid Choukoud IMG_2321

Khalid Choukoud kwam vandaag als vierde over de streep bij de Abdijcross. De meervoudig Nederlands crosskampioen viel aan het begin van de race diverse malen aan en probeerde weg te lopen van zijn tegenstanders. Maar met name de Zweed David Nilsson bleek zich erg thuis te voelen op het modderige en uitdagende parcours van Kerkrade. Berg af gooide de Zweed telkens het tempo hoger dan de andere atleten aankonden of durfden. We spraken Choukoud na afloop van de race.

MSEN, 10500M LANG M
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 David Nilsson 1987 Zweden 33:46
2 Dame Tasama 1987 België 34:06
3 Onesphore Nkunzimana 1985 Burundi 34:32
4 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 34:33
5 Yassine Rachik 1993 Italië 34:44
6 John Börjesson 1992 Zweden 34:50
7 Thorben Dietz 1989 Duitsland 34:53
8 Chakib Laghar 1983 Spanje 35:11
9 Mostafa Benslimane 1979 Spanje 35:33
10 Zerom Ghebrihiwet 1993 Unitas 35:35
11 Jens Nerkamp 1989 Duitsland 35:36
12 Oussama Lonneux 1997 België 35:45
13 Kalid Amin 1997 Triathlon 35:46
14 Shaun Dixon 1981 Groot-Brittannië 35:47
15 Zac Freudenburg 1978 AV ’23 35:58
16 Ralph van Houwelingen 1996 Prins Hendrik 36:17
17 Yahala Awal Aman 1997 Argo 36:43
18 Tim van den Broeke 1995 Dynamica 37:28
19 Yelle Van Waeyenberghe 1986 Vosselaar 37:43
20 Stein Van Es 1983 België 37:52
21 Tom Ring 1997 Duitsland 37:56
22 Erik van Rijsewijk 1993 Cifla 38:03
23 Wesley van der Gouw 1985 Prins Hendrik 38:09
24 Jim Rothweiler 1993 KAV Holland 38:28
25 Lutz Holste 1997 Duitsland 38:37
26 Marvin Weiss 1997 Duitsland 39:00
27 Jelle Kemper 1988 Prins Hendrik 39:05
28 Leonardo Ortolano 1997 Duitsland 39:13
29 Erwin Harmes 1981 González Running Team 39:44
30 Mohamed Benktib 1989 Marokko 39:46
31 Arne Jacobs 1997 Asterix 39:48
32 Marco van Etten 1989 Rotterdam Atletiek 40:31
33 Bart Liesveld 1966 Atletiek Maastricht 45:06
34 Yannick Duppich 1990 Duitsland 47:07
35 Giovanni Moretto 1974 Italië 47:13
36 Diego Ford 1982 Running Team Grafenberg 47:14
37 Simon Rocca 1979 Italië 50:27
38 Raffaele Pellegrino 1981 Italië 51:02
39 Istvan Lambriex 1976 Landgraaf 52:03
40 Ivan Baldacci 1979 Italië 55:35
41 Francesco Rocco 1979 Italië 55:35
42 Marten Boeck 1987 DTSV Aachen 1:03:50

VSEN, 7400M VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Imana Truyers 1993 België 27:42
2 Veerle Dejaeghere 1973 België 27:54
3 Marijke de Visser 1993 Phoenix 28:42
4 Tifenn Piolot Doco 1996 Frankrijk 29:00
5 Veerle Bakker 1997 Leiden Atletiek 29:14
6 Frida Aspnäs 1987 Zweden 29:28
7 Shana Lauwers 1992 België 29:34
8 Hanne Verbruggen 1994 België 29:43
9 Josien Scheepens 1997 KAV Holland 29:53
10 Renée Vranken 1991 Caesar 30:32

V35, 7400M VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Silke Optekamp 1978 LG Monchengladbach 31:21

V40, 7400M VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sandra Ulle 1975 Zaanland 36:35

MA, 5200M MEISJES A
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jasmijn Bakker 1999 Triathlon 20:22
2 Diane van Es 1999 PAC 20:32
3 Femke Speelman-Rooms 1999 Turnhout AC 20:34
4 Sophie Dielissen 1999 Venloop Running Team 21:08
5 Emmie Weekers 1999 AV Weert 21:11
6 Maaike Telkamp 1999 Almere ’81 21:23
7 Ashley Melcherts 1998 Energie 21:42
8 Sanne van Gils 1998 Spado 22:01
9 Lorane Lenaerts 1999 Turnhout AC 22:16
10 Leonie Glazenborg 1998 SV Veendam 23:02
11 Loïs Oldhoff 1998 Vitalis 23:13
12 IJke Mourits 1999 KAV Holland 24:09
13 Irene Bijman 1999 Isala ’96 24:17
14 Anna Gommer 1999 Achilles-Top 24:44

JB, 4600M JONGENS B
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tim Verbaandert 2000 Eindhoven Atletiek 16:02
2 Siraj Awal Aman 2001 Argo 16:22
3 Jens Peeters 2001 Eindhoven Atletiek 16:26
4 Jippe Lasschuijt 2000 AV ’34 16:34
5 Benjamin Schurink 2000 Cifla 16:39
6 Bezuayehu Petersen 2001 AV ’56 16:42
7 Pieter-Jan Appels 2001 Turnhout AC 16:45
8 Norbert Weijenberg 2001 Spado 16:53
9 Zeb Beelen 2000 De Spartaan 17:01
10 Jan Bouwknegt 2000 HAC ’63 17:02
11 Juul Knoester 2000 GVAC 17:08
12 Jan Oldhoff 2000 Lionitas 17:11
13 Michael Woldemesekel 2001 ATV Venray 17:14
14 Hugo Jan Bosscher 2000 AV Heerenveen 17:15
15 Daan van der Velden 2000 Eindhoven Atletiek 17:17
16 Wybe Sesink 2001 AV Wijchen 17:26
17 Stef Pannemans 2000 ATLA 17:29
18 Jelle de Roon 2000 Atledo 17:32
19 Joep Vermeulen 2001 Cifla 17:32
20 Jort Benz 2001 Spirit Oud Beijerland 17:33
21 Mohamed Diallo 2000 Lionitas 17:37
22 Jaimy Voogt 2000 Energie 17:53
23 Pepijn Bartels 2001 Cifla 17:54
24 Cas van Kaauwen 2001 Cifla 18:18
25 Yannick Thiele 2000 Verein Aachener TG 18:18
26 Boudewijn Welkzijn 2000 Phanos 18:25
27 Alex Smeets 2000 Caesar 19:05
28 Jesper Fortuin 2000 Energie 19:27
29 Quinten Corvers 2000 Caesar 19:35
30 Lars Schellekens 2001 Attila 20:09
31 Roel Gorissen 2001 Caesar 20:52
32 Lourens Verhage 2001 AVON 22:12
33 Tymo Janssen 2001 Unitas 33:10

JA, 7400M JONGENS A
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Luuk Maas 1999 Tilburg Road Runners 25:26
2 Bram Andriessen 1999 TDR 25:47
3 Tom Hendrikse 1998 AAC ’61 25:56
4 Robin Honebecke 1998 ATC ’75 26:12
5 Mudesir Awal Amanm 1999 Argo 26:25
6 Robin van Riel 1999 Attila 26:38
7 Luc Velzeboer 1998 Almere ’81 27:24
8 Abdi Hassan 1999 Cifla 27:42
9 Peter-Jan de Jong 1998 Horror 27:42
10 Tim Verbeek 1998 Cifla 27:46
11 Victor van der Wel 1999 PAC 28:19
12 Janco Rijpstra 1999 Lionitas 28:24
13 Thom Reynders 1999 Swift 28:27
14 Andy Tekelen 1999 Eritrea 28:58
15 Klaas Douwe Yska 1999 Horror 29:19
16 Tsjerk Dijksma 1998 AV Heerenveen 29:22
17 Troy de Juncker 1999 Attila 29:29
18 Youri Driessen 1999 Venloop Running Team 29:56
19 Jeroen van Dijk 1998 AV Heerenveen 30:04
20 Jorg Schellekens 1999 Attila 30:47
21 Nils Bergmann 1998 Aachen 30:50
22 Ids Biemans 1998 Atverni 31:21
23 Isayas Kesete 1999 Eritrea 31:23

 
 
 
 
 
 

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>