Dejaeghere en Tasama winnen Abdijcross [ + uitslagen]

Abdijcross Veerle Dejaeghere 20160117_142200

MSEN, 10500M MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Dame Tasama 1987 België 33:06
2 Khalid Choukoud 1986 Haag Atletiek 33:17
3 Michel Butter 1985 AV Castricum 33:26
4 Hamid El Mouaziz 1979 Marokko 33:42
5 Chakib Lachgar 1989 Spanje 33:58
6 David Nilsson 1987 Zweden 34:06
7 Abdellah Dacha 1992 België 34:14
8 Jurjen Polderman 1991 Clytoneus 34:24
9 Mohamed Ali Mohamed 1989 Nijmegen Atletiek 34:38
10 Saji Lynzali 1977 Tsjechië 34:40
11 Zerom Ghebrihiwet 1993 Unitas 34:41
12 Yassine Rachik 1993 Italië 34:42
13 Noah Schutte 1995 Leiden Atletiek 34:44
14 Thorben Dietz 1989 Duitsland 34:50
15 Tecle Mekonen 1982 Nijmegen Atletiek 34:58
16 Ruben Geys 1983 België 35:05
17 Andrzej Rogiewicz 1993 Polen 35:09
18 Jens Nerkamp 1989 Duitsland 35:23
19 Hernik Them 1982 N.A. 35:26
20 Joeri Wolf 1991 Cifla 35:39
21 Ambroise Uwiragiye 1980 SAV 35:40
22 Justinas Berzanskis 1989 Litouwen 36:00
23 Ricardo Floris 1990 Atletiek Maastricht 36:02
24 Lars Gerritsen 1994 Passaat 36:04
25 Mahadi Abdi Ali 1995 Unitas 36:11
26 Arne Agten 1995 België 36:15
27 Dorian Fintolini 1993 Duitsland 36:16
28 Marcin Zagónny 1988 Polen 36:18
29 Amos Zeller 1990 Duitsland 36:20
30 Huruy Gebregergs 1992 Unitas 36:35
31 Christophe Gallo 1989 Duitsland 36:54
32 Martijn de Kok 1982 AV ’56 36:59
33 Hachem Migou 1988 België 37:11
34 Job de Feijter 1996 RK HAV 37:12
35 Tadas Pavolis 1994 Litouwen 37:14
36 Yannik Duppich 1990 Duitsland 37:22
37 Erik van Rijsewijk 1993 Cifla 37:23
38 Flores Weverling 1993 Leiden Atletiek 37:34
39 Erwin Harmes 1989 González Running Team 37:48
40 Lothar Wyrwoll 1992 Aachener TG 38:20
41 Jorim Scheele 1988 Atletiek Maastricht 38:56
42 Pawel Góralczyk 1987 Polen 39:05
43 Jacek Dudek 1989 Polen 42:28
44 Abdi Mahdi 1994 Phanos 42:36
45 Michiel Lelie 1996 RK HAV 43:07
46 Damian Markiewicz 1994 Polen 49:27
47 Horst Dreszen 1970 FC Germania Vossenack 50:28
48 Andreas Canu 1979 Alemania Aachen 53:57
49 Joachim Greff 1966 Würselen 56:07
50 Jochen Hilgers 1972 N.A. 56:27
51 Juergen Hanke 1986 N.A. 57:25
52 Stefan Oskamp 1963 N.A. 58:30

VSEN, 7400M VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Veerle Dejaeghere 1973 België 26:54
2 Dominika Napieraj 1991 Polen 27:01
3 Almensh Belete 1989 België 27:21
4 Imana Truyers 1993 België 27:37
5 Esther Schouten 1993 België 28:28
6 Inge de Jong 1976 Trias 28:39
7 Aria Schouten 1993 België 28:48
8 Anouk Claessen 1985 Leiden Atletiek 29:02
9 Karen van Proeyen 1984 België 29:10
10 Kamile Vaidziulyte 1998 Litouwen 29:42
11 Kamila Hayder 1988 Polen 30:23
12 Birgit Massage 1990 België 31:38
13 Anne van den Bosch 1995 OSS-VOLO 31:58

MA, 5200M MA
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Ashley Melcherts 1998 Energie 20:23
2 Josien Scheepens 1997 KAV Holland 20:32
3 Kristel van den Berg 1998 Energie 20:37
4 Leonie Glazenborg 1998 SV Veendam 20:57
5 Susan van Weperen 1998 LSV Invictus 21:14
6 Sanne van Gils 1998 Spado 21:36
7 Lize de Vlieger 1998 België 21:57
8 Babet Broekman 1999 Cifla 22:11
9 Sanne Mooldijk 1998 PAC 22:11
10 Lore Smeets 1998 België 22:15
11 Rani Škrabanja 1998 Caesar 22:38
12 Gerber Loman 1997 Marathon Pim Mulier 23:14
13 Romi de Bruijn 1997 Venloop Running Team 37:11

JA, 7400M JA
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Kalid Amin 1997 Triathlon 24:55
2 Julius Scherr 1997 N.A. 25:43
3 Yahala Awal Aman 1997 Argo 25:49
4 Bram Anderiessen 1999 AKU 25:51
5 Edwin Sjerps 1997 SAV 26:12
6 Sander Vercauteren 1998 België 26:46
7 Tim Verbeek 1998 Cifla 26:47
8 Robin Honebecke 1998 ATC ’75 26:52
9 Sybout Jonkman 1997 AVON 27:02
10 Lutz Holste 1997 N.A. 27:04
11 Frederik Vandenbulcke 1998 België 27:06
12 Peter-Jan de Jong 1998 Horror 27:21
13 Djurre Hoeksema 1997 AAC ’61 27:32
14 Menno Wilhelm 1998 Loopgroep Visie 27:36
15 Marvin Weiss 1997 N.A. 27:48
16 Tijke Wentink 1997 Attila 27:54
17 Stijn van Geene 1997 OSS-VOLO 28:16
18 Alexander Brons 1998 PAC 29:00
19 Rens Simons 1998 Venloop Running Team 29:32
20 Giel van Asten 1998 Atletiek Maastricht 29:54
21 Ids Biemans 1998 Atverni 30:59

JB, 4600M JB
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Mark Naaijer 1999 Energie 16:14
2 Robin van Riel 2000 Attila 16:25
3 Benjamin Schurink 2000 Cifla 16:34
4 Luuk Nusselder 1999 Argo 16:40
5 Illian Martens 2000 Cifla 16:43
6 Maikel Peeman 1999 Flakkee 16:44
7 Loek Janmaat 1999 AKU 16:46
8 Gian Oerlemans 1999 Triathlon 16:49
9 Thijs Borcheld 1999 Groningen Atletiek 16:52
10 Jaïr van Winkel 2000 Atledo 16:58
11 Stan Jansen 1999 Rotterdam Atletiek 17:03
12 Brian Versluis 1999 Atverni 17:06
13 Jelle de Roon 2000 Atledo 17:13
14 Troy de Juncker 1999 Attila 17:24
15 Andu Vollema 1999 Hanzesport 17:30
16 Cain Rutgers 1999 Almere ’81 17:31
17 Abdi Hassan 1999 Cifla 17:33
18 Victor van der Wel 1999 PAC 17:54
19 Klaas Douwe 1999 Horror 17:57
20 Janco Rijpstra 1999 Lionitas 18:08
21 Niels van Herwijnen 1999 Caesar 18:14
22 Aron Koning 1999 De Keien 18:29
23 Jorg Schellekens 1999 Attila 18:31
24 Stan Ubachs 2000 Swift 18:39
25 Rowan Beun 1999 Unitas 19:26
26 Lorens Niehof 1999 AVV 19:45
27 Daniël van Tetering 2000 Nijmegen Atletiek 19:53

MB, 3350M MB
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Merel van der Marel 1999 Haarlemmermeer 12:37
2 Femke Speelman-Rooms 1999 België 12:46
3 Jasmijn Bakker 1999 Triathlon 12:50
4 Marije Hijman 2000 PAC 13:07
5 Floor Doornwaard 2000 De Gemzen 13:18
6 Ynte Biemans 2000 Atverni 13:23
7 Lois Stokkers 1999 Energie 13:25
8 Sophie Dielissen 1999 Venloop Running Team 13:27
9 Emmie Weekers 1999 AV Weert 13:31
10 Lydia van Dijk 2000 KAV Holland 13:41
11 Evelien Kuiper 2000 Groningen Atletiek 13:51
12 Anouk van Gils 2000 Spado 14:01
13 Carlijn van Kersen 2000 Atletiek Maastricht 14:03
14 Irene Bijman 1999 Isala ’96 14:05
15 Eva Riemeijer 2000 Cifla 14:08
16 Anne van Heeckeren 2000 Venloop Running Team 14:10
17 IJke Mourits 1999 KAV Holland 14:10
18 Shanna Strijker 2000 Flevo Delta 14:18
19 Sophie Schwering 1999 Cifla 14:35
20 Esmée Ernes 2000 Unitas 14:48
21 Eline Visser 2000 Unitas 15:36

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>